Impulsinis maitinimo šaltinis 24V 5A EDR-120-24 Mean Well
Liko tik 1
Į krepšelį
Kategorija:
Maitinimo šaltiniai
Aprašymas
Impulsinis maitinimo šaltinis montuojamas ant DIN bėgelio.
Modelis
EDR-120-24
Įėjimo įtampa
90 – 264 V AC
Išėjimo įtampa
24V DC
Galia
5A 120W
Matmenys
40×125.2×113.5mm
Gamintojas
Mean Well
Panašūs produktai
Transformatorius 24V 2,7A Indel
41,31
Į krepšelį
Kilnojama energijos stotelė 1000W Optonica 9420
Impulsinis maitinimo šaltinis 5V 2,4A HDR-15-5 Mean Well