Impulsinis maitinimo šaltinis 24V 6,25A HDR-150-24 Mean Well
produkto kiekis: Impulsinis maitinimo šaltinis 24V 6,25A HDR-150-24 Mean Well
Į krepšelį
Kategorija:
Maitinimo šaltiniai
Aprašymas
Impulsinis maitinimo šaltinis montuojamas ant DIN bėgelio.
Modelis
HDR-150-24
Įėjimo įtampa
100 – 240 V AC
Išėjimo įtampa
24V DC
Galia
6,25A 150W
Matmenys
105x90x54.5mm
Gamintojas
Mean Well
Panašūs produktai
Impulsinis maitinimo šaltinis 24V 0,63A HDR-15-24 Mean Well
Į krepšelį
Impulsinis maitinimo šaltinis 24V 2,5A HDR-60-24 Mean Well
Kilnojama energijos stotelė 2000W Optonica 9421