Prekių grąžinimo sąlygos

www.artina.lt pirkėjai turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

Prekes galima grąžinti tik tuomet, jeigu jūsų įsigytas daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, nepraradęs prekinės išvaizdos. Prekė turi būti grąžinama nepažeista, originalioje pakuotėje.

Matuojamos prekės (kabeliai, laidai ir pan.) negrąžinamos. Jei abejojate dėl reikiamo gaminio, susisiekite su konsultantais – išrinksime tinkamą.

Prekes reikia grąžinti į mūsų parduotuvę adresu Respublikos g. 85, Telšiai. Taip pat galite pristatyti į paštomatus: Telšių NORFA Gedimino paštomatas (Omniva); Rimi Telšiai siuntų terminalas (DPD).

Gavę gražintą prekę įvertinsime jos kokybę ir nesant pažeidimų atsiradusių dėl kliento kaltės, per 14 dienų grąžinsime pinigus už prekę. 

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/