Kaip pirkti?

Galite užsakyti prekes mūsų internetinėje parduotuvėje:

 1. Prekių pasirinkimas. Išsirinkite jus dominančias prekes ir susidėkite į krepšelį. Kai kurie produktai turi tam tikras savybes, nepamirškite jų pasirinkti.
 2. Apmokėjimas. Užsakymo metu galite pasirinkti atsiskaitymą iš karto (el.bankininkystė), mokėjimą parduotuvėje atsiėmimo metu arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą (pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą). Kadangi prekių likučiai tinklapyje nėra atnaujinami realiu laiku, todėl negalimė garantuoti, kad visos prekės bus sandėlyje Jūsų užsakymo metu. Jei norite įsitinkinti, kad visas pasirinktas vietoje, rinkitės apmokėjimą pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą ir palaukite, kol gausite patvirtinimą. Jei kažkurios pozicijos ar reikiamo kiekio neturėtume vietoje – informuosime apie tiekimo terminus. Tokiu būdu išvengsime nesusipratimų. Tuo pačiu parduotuvės personalas įvertins Jūsų pasirinkimą ir kilus neaiškumams suteiks reikiamą konsultaciją. Supraskite, kad tai galima padaryti tik parduotuvės darbo metu (I-V 8:00-18:00 ir VI 9:00-14:00), todėl tai atliksime ne ilgiau kaip kitą darbo dieną. Jei sumokėjote iš karto ir neturėtume Jūsų pasirinkitų prekių, informuosime Jus dėl galimo tiekimo termino ir ar pinigų grąžinimo, jei nuspręstumėte nelaukti.
 3. Sąskaitos apmokėjimas. Jei pasirinkote apmokėjimą iš karto, sekite nurodymus ekrane ir pasirinkę tinkamą būdą užbaikite mokėjimo procedūrą. Kitu atveju gavę išankstinio mokėjimo sąskaitą sumokėkite reikiamą sumą į nurodytą banko sąskaitą.
 4. Užsakymo vykdymas. Gavę apmokėjimą pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Paprastai sumokėta suma įskaitoma per 1 darbo dieną, todėl jūs turėtumėt gauti prekę per 2-5 darbo dienas nuo pateikto užsakymo. Pastaruoju metu, esant tiekimo sutrikimams, galimas ir didesnis laikotarpis, bet kuriuo atveju neturėtų viršyti įstatymuose numatytų terminų. Tokiu atveju susisieksime dėl tikslesnio termino.
 5. Prekių pristatymo būdai ir kaina. Galite pasirinkti atsiėmimą parduotuvėje arba galime atsiųsti Jūsų pasirinktą krepšelį nurodytu adresu. Taip pat galima atsiimti Omniva bei DPD paštomate. Pristatymo kaina paštomatu – 2,80 Eur, pristatymas kurjeriu nurodytu adresu – 4,00 Eur. Nemokamai pristatome siuntas Lietuvoje, kurių vertė viršija 30,00 eur (išskyrus Kuršių Neriją). Pasirinkus prekių pristatymą į Kuršių Neriją  su Jumis bus susisiekta atskirai dėl galutinės pristatymo kainos. Esame lankstūs ir jei reikia kitokio siuntos pasiūlymo (pvz. siuntos autobusais) ar norite kurjerį iškviesti patys – susisiekite nurodytu telefonu ir susitarsime.
 6. Prekių grąžinimas. Prekės grąžinamos į mūsų parduotuvę (Respublikos g. 85, Telšiai). Plašiau skaitykite  prekių grąžinimo sąlygose.

Į visus iškilusius klausimus atsakysime tel. +370 655 78350 arba el. paštu. info@artina.lt

Prekių garantija

Visoms prekėms taikomos garantinės sąlygos pagal vartotojų teises ginančius įstatymus.

Prieš pradedant naudotis, būtinai susipažinkite su garantijos sąlygomis ir naudojimo bei pajungimo instrukcija. Elektros prietaisų pajungimo darbus turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas.

Garantiniai įsipareigojimai nutraukiami ir netaikomi tokiais atvejais:

 • Jei gedimų atsirado dėl stichinių nelaimių (potvynis, žaibas, viršįtampis, žemės drebėjimas, gaisras ir pan), taip pat netinkamų eksploatavimo sąlygų, tyčinio sugadinimo ar neatsargumo atvejais.
 • Jei gedimai atsirado dėl netinkamų ar neteisėtų elektros įtampos šaltinių ar elektros tinklų sutrikimų.
 • Nesilaikant naudojimo taisyklių ir sąlygų.
 • Jei gedimai atsirado nukritus, jį sutrenkus ar kitaip mechaniškai pažeidus prekes transportuojant ir naudojant pačiam klientui.
 • Jei gedimus šalino pats pirkėjas ar neįgalioto serviso darbuotojas/asmuo. Įskaitant sąmoningą ardymą ar sugadinimą.
 • Jei prietaisas buvo naudojamas nesilaikant gamintojo rekomendacijų (pvz. viršijant numatytą apkrovą ar naudojant netinkamos įtampos maitinimo šaltinį ir pan.) ar įdiegiant nesuderinamus priedus

Privatumo politika.

Registracija tinklapyje.

Mūsų tinklapyje registracija nėra galima.

Užsakymų forma

Vartotojas, norėdamas užpildyti užsakymą, turi pateikti Vardą ir el. pašto adresą bei telefono numerį. Šie duomenys mums reikalingi susisiekti su vartotoju, atsakant į klausimus ir/ar suteikiant atitinkamą pagalbą. Taip pat reikalingas adresas siuntimui, nebent norėsite prekes atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje.

Su kuo mes dalinamės jūsų duomenimis?

Mes nepateikiame asmens duomenų jokioms trečioms šalims, jei kitaip nenumato Lietuvos Respublikos įstatymai. Gerbiame savo klientų privatumą, todėl nenaudojame Jūsų duomenų tiesioginiam marketingui (naujienlaiškių siuntimams, skambučiams ir pan.). Tačiau mielai atsakome į Jūsų klausimus jei kreipiatės mūsų nurodytais kontaktais.

Kiek laiko mes saugom jūsų duomenis?

Duomenis, gautus per Kontaktų formą, mes saugom iki 6 mėn.

Įvykdžius pirkimą bei gavus sąskaitą faktūrą, kliento duomenys saugomi kaip numatyta pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Kokias teises turime į duomenis?

Kiekvienas vartotojas gali paprašyti pašalinti jo duomenis iš mūsų bazės ir šis prašymas bus nedelsiant įvykdytas.

Duomenų apsauga

Mes naudojam visas WordPress platformos funkcijas apsaugoti ne tik tinklapio duomenų bazę, bet ir vartotojų asmens duomenis.